3D Tezgah Arası Cam

Mutfak Arası Cam Paneller, derinlik katan resimler ile mutfak arası tezgahları tamamen farklı bir boyuta taşımaktadır. Kalınlık olarak 6 mm olan baskılı cam paneller ile artık mutfaklarınız 2 boyuttan çıkarak 3 boyutlu hale gelecek. Dekoratif olan bu ürün mutfak tezgah arası haricinde iç dekorasyon ve dış dekorasyonda farklılıklar yaratmak için yapılan özel bir üründür.
Tezgah ve dolap arasındaki mutfak alınlığı mutfakların güzelliğini ortaya çıkaran en önemli bölümlerden birisidir. Mutfak tezgah arası cam alınlığın diğer fayanslara göre avantajları istediğiniz desenin uygulanabilmesi, 3D yani 3 boyutlu görünebilmesi gibi seçenekleri olması, kolay temizlenmesi ve en az fayans kadar sağlam olmasıdır.Cam modern görünümü en çabuk elde edeceğiniz malzemelerdendir. Camı temiz tutmak kolaydır. Gözeneksiz yüzeyi leke tutmaz ve var olan en hijyenik tezgah malzemelerinden biridir.


Tezgah arası cam mutfaklarda seramik ve mozaik cama alternatif olan daha kullanışlı, temizliği daha kolay ve mükemmel derinlikteki görsellere sahip yeni nesil bir üründür. Tezgah Arası Cam daha kullanışlı ve temizliği daha kolaydır çünkü bütündür; parça parça olmaması ve derz aralarının olmaması nedeniyle hiçbir şekilde kir tutacak yeri yoktur. Kolayca camsil veya cifle silinip temizlenebilir.
Kullanılan camlar sağlamdır, çünkü 6 mm cam kalınlığına sahiptir. Bunun yanısıra camlar fırınlanmış yani temperlenmiş olduğundan darbelere mukavemetli ve ısıya dayanıklıdır; fırının veya ocağın ısısından zarar görmez.
Tezgah Arası Cam Panel oldukça kullanışlı ve şık bir dekordur. Bütün olduğu için temizliği çok kolaydır ve mutfağınıza mükemmel bir görsellik katar.Kırılmaz. Kullanılan camlar 6 mm kalınlıkta fırınlanmış camlardır.
Örneğin otomobillerin camı 4mm fırınlanmış cam, ürünümüz olan cam mutfak ise 6mm fırınlanmış camdandır.
Tezgah Arası Cam Panel kolay çizilmez. Kasıtlı olarak çivi gibi sert bir cisimle bastırarak çizmedikten sonra çizilmez. Bulaşık süngeri, bulaşık teli veya Scotch Brite gibi bir ürünle asla çizilmez. Cam Mutfak fırınlanmış camdan olması nedeniyle normal cama göre daha sert ve dayanıklı yapıda olduğundan çizilmez. Otomobillerin veya showroomların camları gibi..
E Tezgah Arası Cam Panel üzerindeki resim baskısı deforme olmaz, solmaz, sudan etkilenmez. Baskılı camlarımız, arkadan folyo veya film yapıştırma değil, direk camın üzerine yapılmış yüksek çözünürlüklü dijital baskıdır. Çünkü folyo veya film sudan ve ısıdan etkilenip zamanla kabarır.
Cam mutfakın baskısını doğrudan doğruya camın üzerine yapıyor, sonrasında da baskının üzerini su geçirmez özel bir koruyucu ile kaplıyoruz.
Mutfak Arası Cam Panel mutfağınıza montajında da baskı-boya camın arka tarafında (duvar ile camın arasında) kaldığından baskımızın deforme olması hiçbir şekilde mümkün değildir.
Mutfak Arası Cam Panel kişiye özel bir üründür. Önce mutfağınızda tezgah arasının ölçülerini milimetrik olarak alınır ve mutfağınızın ölçülerine göre camlar kesilir. Sonrasında seçtiğiniz yüksek çözünürlüklü görseller camın üzerine basılır. Dilerseniz önce priz deliklerinin koordinatlarını alırız ve sonra ölçülere göre camlar delinir.

ankara tezgah arası cam,tezgah arası cam kaplama,cam panel,TEZGAH ARASI CAM,