3d zemin kaplama,EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

3 BOYUTLU ZEMİN KAPLAMA

Artık 3 boyutlu nesnelere bakmak için 3D gözlük takmanıza gerek kalmıyor. 3 boyutlu dekorda önemli olan üçüncü boyutu gözlüksüz görmek, 3d zemin uygulanmasında istediğiniz görselin üzerine uygulanan şeffaf polimer esaslı kimyasallar sayesinde, üçüncü boyutu ayaklar altına getiriyoruz. Dilediğiniz zaman kolay bir şekilde sökülme imkanına sahiptir.
Daha önce gördüğünüz zemin kaplamaları böyle miydi?
Bir zemin düşünün ve ona parke, seramik, traverten vs uyguladınız. Ama hiç biri böyle olmuyor. Siz en iyisi bize bırakın. Eh.. Ne yapcan? Bazı şeyleri anlatmak zor, bazı şeyleri de yapmak zor oluyor.
Üstün teknoloji ile geliştirilmiş olan 3 Boyutlu zemin kaplama, AVM, İş yeri, Otel, Ev, Hastane, Okul vb. gibi birçok kullanım alanlarına sıra dışı tasarımlar yapmak mümkün hale geliyor. 3 boyutlu zemin kaplamalarında kullanmış olduğumuz ürünler, insan sağlına zarar vermediği gibi, Antibakteriyel olup, yıkanabilir, silinebilir, süpürülebilir. Aynı zamanda, Sağlamlık açısından, Darbelere dayanıklı olup çizilme, kırılma ve çatlama olmadığı gibi uygulanan zemine de İzolasyon olanağı sağlamaktadır,

3D BOYUTLU ZEMİN KAPLAMALARI
Dekorasyonda farklılığı arayanlar için, “Kişiye özel tasarımlarla” müşterilerine hızlı, kreatif ve yüksek kalitede hizmet veren firmamız ÇETİNKAYA 3D hizmetinizdedir.

3 Boyutlu zemin kaplama, mutfak mutfak dolapları banyolar ofisler vb. gibi birçok kullanım alanlarına sıra dışı tasarımlar yapmak mümkün hale geliyor. 3 boyutlu zemin kaplamalarında kullanmış olduğumuz ürünler, insan sağlına zarar vermediği gibi, Antibakteriyel olup, yıkanabilir, silinebilir, süpürülebilir.
3 boyutlu zemin kaplamaları nasıl yapılır:
1-zeminin hazırlanması
Zemin alt yapı su ve nemden uzaklaştırılmaslıdır
Yuzey teraziye alınmalıdır
Bozuk zeminlerde Kristal Yapı Kimyasal ile prüzlü zeminlerde Epoksi ile düzeltme yapılmalıdır.
( beton yüzeylerde ince sap ile uygulama yapılmamalıdır beton zeminin üzerindeki çimento şerbeti mutlaka alınmalıdır silme taşlama traşlama tipi aşındırıcı makineler çimento şerbetinin alınması için uygun bir yöntemdir.)
Alt solusyonun uygulanacagı yuzeyin hafif tırtıklı olmasında fayda vardır.
Zemin kaplamadan önceki son aşama pruzsuz bır yuzey elde edilmesidir.şeffaf epoksi ile bu yuzey elde edilebilir)
2-resmin yapıştırılması
Resim yapıştırma zemine uygun şekilde yapılır.resmin parca yerleri belirlenir varsa fazlalıklar kesilir.
Resim sırasıyla birbirini tamamlayacak şekilde altında boşluk bırakılmadan yapıştırılır.
3-son kat ust solusyonun uygulanması
Musterinin istegine uygun malzeme seçilir malzemenin talimatında belirtildiği gibi uygulaması gerceklestirilir.
malzeme zemine mala yada rulo ile yayılır tek kat uygulanabilecegi gibi gerekirse 2. Kat da uygulanabilir

3D ZEMİN KAPLAMA,EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA,EPOKSİ,3 BOYUTLU ZEMİN KAPLAMA