Banyo Fayans Seramik İşleri

Ankara Fayans USTASI,
Fayans Ustası, Hertürlü fayans işleriniz güven ve kalite ile yapılır.Firmamız 30 yıllık deneyimle siz değerli müşterilerine; fayans, seramik, çatı aktarma ve çatı izolasyonu, mantolama, bina giydime, su tesisatı, fayans işçiliği, karo döşeme, inşaat dekorasyon konularında hizmet vermektedir.
Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile fayans, seramik, karo işlerinizi, su tesisatı ve mantolama işlerinizi Kaliteden ödün vermeden yapıyoruz. Nerede olursanız olun ne kadar bir alanda işiniz varsa farketmez arayın FAYANS USTASI ile tanışın.
İnşaat tadilat ve dekorasyonunda maksimum Fayda minumum fiyat.
Anahtar teslimi komple bina fayans ve seramik işleriniz zamanında ve kaliteli olarak yapılır
Yaşam alanlarınızın en önemli kısımlarını oluşturan banyo, mutfak, balkon vb yerlerimizin hem konfor hemde sağlıklı olmasını sağlayan en önemli unsur fayans ve fayans ustası işçiliğidir

Banyo zemin döşemesi söz konusu olduğunda fayans modelleri en çok tercih edilen seçenektir. Bunun sebebi uzun yıllar dayanıklı olması ve bakımı kolay olması. Leke tutmayan, iz bırakmayan yüzeyinin sadece bez ve duru suyla bile kolayca temizlenebilir olması en büyük avantajı. Bir diğer avantajı da bir çok çeşit ve modeli bulunması.

Banyo fayans model ve çeşitlerinin çok fazla olması kafanızı karıştırıyor olabilir. Fayans döşemesi seçerken banyonuzun dekorasyonunu ve kişisel zevklerinizi ön planda tutmalısınız. Eğer tek renk fayans değil de desenli fayanslarda karar kıldıysanız, biz size ilham vermesi amacıyla farklı banyo dekorasyonlarıyla beraber zemin döşemesi modellerinden oluşan bir galeri düzenledik.

Desenli Banyo Fayans Döşemesi Örnekleri

banyo döşemesi örnekleri

banyo zemin çeşitleri

eski tarz banyo zemin döşemesi

beyaz banyo zemin fayansları

renkli banyo zemin fayansı

Desenli banyo fayans modelleri bir çok farklı çeşide sahip. Geometrik şekilli, çok renkli, çizgili ya da noktalı her zevke ve renge uygun örnekleri bulunuyor. Tek yapmanız gereken banyo dekorasyonuna en uygun döşemeyi seçmek.

siyah beyaz desenli banyo zemin fayansı

noktalı banyo zemin fayansı

siyah beyaz çizgili banyo zemin döşemesi

Banyo fayanslarının tek kötü tarafı ıslandığında kaygan bir zemin oluşturması. Bu yüzden biraz dikkatli olmalı, banyoda mutlaka altı kaymayan terlik bulundurulmalıdır. Hatta mümkünse kaymayan paspaslar da kullanılmalı.

renkli banyo zemini

çiçek desenli banyo zemini

tek parça banyo fayans modeli

Bir bütün olarak tek bir desen oluşturan fayans çeşitleri de farklı bir alternatif. Üstteki örnekte adeta bir halı motifi oluşturulmuş. Sanırım bu özel bir çalışma ve biraz masraflı gibi.

banyo zemin çeşitleri

beyaz kahve banyo zemini

Desenli Banyo Fayans Döşemesi Modelleri

Desenli Banyo Fayans Döşemesi Modelleri

Zemin modeli banyonun havasını gerçekten çok değiştiriyor. Güne başlarken ve günü bitirirken mutlaka uğradığımız banyomuzun dekorasyonuna pek önem vermiyoruz aslında..daha detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için lütfen firmamızı arayın,