Dekton Mutfak Ve Banyo Tezgahı, Dekton Tezgah

Dekton Mutfak Tezgahları

DEKTON, mutfağını emsalsiz bir alana dönüştürmek isteyenler için uzun ömürlü bir üründür. Eksiz ve hiçbir sınırlama olmaksızın tek parça montaj için büyük bir potansiyel sunar. Oldukça farklı tasarım tarzlarına kusursuz bir şekilde uyan yekpare bir yüzeyin cazibesine sahiptir.

DEKTON hepimizin içindeki aşçının istediği tüm özellikleri bir araya getirir. Dokunması keyif veren ve yıllarca kullanımın sonrasında bile yıpranmayan temiz bir yüzeydir. Bir öğünü arkadaşlarla veya aileyle paylaşmadan önce yemek hazırlama işini keyif verici bir deneyim haline getiren alanlar yaratma becerisine sahip, günlük yaşamın yoğun temposunda son derece kullanışlı bir malzemedir.

Geniş Boyutlar

Sınırsız Uygulamalar

Geniş Boyutları (3200x1440mm) ve hafif olması (8-12-20 mm kalınlık) sebebiyle mutfak & banyo tezgahı iç ve dış mekan zemin & duvar kaplaması ve dış cephe giydirme gibi çok çeşitli uygulama alanları

Kullanım Kolaylığı

Rahat Mutfaklar

Kolay temizlenmesi, aşınmaması ve ısıdan etkilenmemesi nedeniyle mutfak tezgahları için en ideal çözümdür. Mutfakta özgürce hakaret imkanı sağlar. 10 Yıl Garanti Sertifikasına Sahiptir.

Isıdan Etkilenmiz

Sıcağı Sever!

En aşırı sıcaklara karşı dayanım gösterir. Kızgın Tencere, tava gibi objeler zarar vermez. Yüksek UV Dayanımı sayesinde güneş altında uzun yıllar rengini korur.

Herşeye Dayanır

Aşınmaz

Gözeneksiz ve Sıra dışı yapısıyla en yüksek çizilme, aşınma ve leke tutma direncine sahiptir. Güçlü kimyasallara dahi yüksek direnç gösterir.

Neden Dekton? Avantajları Nelerdir?

Yüksek UV Dayanım

Yüksek UV dayanımı sayesinde güneş ışığından zarar görmez. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Güneş ışığı nedeni ile renklerinde herhangi bir solma ve değişim olmaz.

Yüksek Isı ve Çizilme Direnci

Piyasada en yüksek çizilme direncine sahip tezgahtır. Bıçakla ve kesici tüm ürünlerle çizilmez. Dekton yüksek ısı dayanımın sahiptir. Hiç tereddüt etmeden sıcak tencerelerinizi direk üzerine koyabilirsiniz.
Yüksek Aşınma Dayanımı
Özellikle granit gibi yüzeyler zamanla aşınma gösterir ve yeniden parlatma işlemine tabi tutulmaları gerekir. Yüksek aşınma dayanımı özelliği ile ömrünün sonuna kadar herhangi bir aşınma zararına uğramaz. Yeniden parlata ve cilalama işlemine gerek duymaz.

Yüksek Kir Direnci

Yapısından kaynaklanan özelleri sayesinde kir tutmaz. Yüzeylerde en çok leke bırakan, kahve, şarap, kalem ve pas gibi malzemeler Dekton’da leke bırakmaz. Ayrıca yüksek kimyasal direnci sayesinde, evde kullanılan temizlik maddelerinden (çamaşır suyu, kuru temizle malzemeleri v.b.) zarar görmez.
Gözeneksiz Yapı
Gözeneksizdir. Bu nedenle yapısına su ve gaz almaz. Bu da daha uzun ömürlü olmasını ve kolay temizlenebilmesi sağlar.

Renk Sabitliği

Üretim teknolojisinde kullanılan pigment kontrolü sayesinde, levhadan levhaya renk farklılığı göstermez. Ayrıca zamanla renklerinde solma ve değişim olmaz.
Yüksek Eğilime Dayanıklı
Granitten 5 kat daha fazla eğilme dayanımına sahiptir. Bu nedenle darbelere dayanıklıdır. Yürüyüş yollarında, araç yollarında rahatlıkla kullanılabilir.