0542 435 51 10
0542 435 51 10

Ücretsiz Projelendirme ve Mimari Hizmet

İç Mimari Hizmet Kapsamında Ücretsiz Projelendirme, Tasarım ve Uygulama yapmaktayız.
  • Hazırlık ve Ön Etüd Çalışmaları
  • Ön Proje Çalışmaları
  • Kesin Proje Çalışmaları
  • Uygulama Proje Çalışmaları
  • Uygulama Projeleri
  • Sistem ve Montaj Detayları
  • İmalat Detayları
  • Teknik Şartnameler
  • Metraj, Keşif, Maliyet Analizi

Yüksek hedefler, ileri bir teknoloji ve çağdaş bir anlayış gerektirir…

Global bir marka olma yönündeki hedefleri doğrultusunda dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Çetinkaya Mutfak, üretimden dağıtıma kadar her sürecin elektronik ortamda takibini sağlayan güçlü bir elektronik alt yapıya sahiptir. Kullanılan üstün teknoloji ve uygulanan ERP sistemi ile üretim sürecinde sağlanan mükemmelliğin bir sonucu olarak yıllık üretim kapasitesi önemli ölçüde artmıştır.

Kişiye Özel Tasarımlar...

DekorcuZade Concept , “Kişiye Özel Tasarımlar” fikrinden yola çıkarak kurulmuş bir tasarım ve üretim firmasıdır.

Fonksiyonel tasarımlar,estetik ile birleştirilip kullanıcı beğenisine sunulmaktadır. Modern hayatın tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak yapılan tasarımlara kullanıcı tarzını ve kişiliğini yansıtmayı amaçlamaktadır.
Ürün çeşitliliği, tasarım ve malzeme farklılıklarıyla kombine edildiğinde kullanıcılara sonsuz alternatifler sunmaktadır.
DekorcuZade Concept , kişiye özel ihtiyaçlara cevap verebilmek ve farklı çözüm önerileriyle kullanıcı beklentilerini karşılayabilmek üzere, gelişen teknolojiyi ve sektördeki yenilikleri takip etmekte ve bunları ürünlerine yansıtmaktadır.

Profesyonel Çalışma Sürecimiz

En son teknolojik makinalarla ve yaratıcılığımızla siz müşterilerimize en güzeli sunmak için çalışa geldik. Profesyonel ekibimizle, güler yüzlü ve işinin ehli personelimizle size hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz Keşif İçin Hemen Bizi Arayın!

Satış Öncesi Yönlendirme ve Danışmanlık

Mutfak mobilyaları,banyo mobilyaları,vestiyer ve raydolap,ev tadilatı ,ev dekorasyonu öncesi yönlendirme, danışmanlık, projelendirme ve mimari hizmetin yanı sıra satış sonrası montaj ve servis hizmetlerini kullanıcılarına sunuyor. Mutfak, Banyo ve Masif İç Kapı,Lake Oda Kapısı,Tezgah Arası Cam,3d zemin,ev tadilatı,ev yenileme,ev dekorasyonu,anahtar teslim ev tadilatı ve ev dekorasyonu hizmetleri veren firmamız, evinizin projesini yaparak en kısa zamanda size çözümler üretmektedir.

Satış Sonrası Montaj ve Servis Hizmetleri

Satış öncesi ve satış sonrası, müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışan Çetinkaya Mutfak için satış, satış işlemi ile bitmez; Satış sonrası hizmetler konusunda da son derece iddialı olan Çetinkaya Mutfak’da, tüm nakliye ve montaj işlemleri, uzman ekipleri tarafından beyaz eldiven titizliği ile gerçekleştirilir. Ürünlerine ömür boyu sahip çıkan Çetinkaya Mutfak’da satış sonrası hizmetler, sadece nakliye, montaj ve garanti kapsamındaki onarım işlemleri ile sınırlı değildir.
AMACIMIZ: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek, uluslararası standartlarda mutfak,banyo ve ray dolap üretimi yapan, mutfak, banyo, ev dekorasyon ve ev tadilat’ında aranılan etkin ve güvenilir bir kuruluş olmaktır.
HEDEFiMiZ: Müşteri ve çözüm odaklı çalışmak,müşterilerimize söz verilen zamanda eksiksiz hizmet ve ürün sunmak,
-kaliteyi her geçen gün arttırmaya yönelik çalışmalar yapmak.
-Hızlı ve doğru bir şekilde üretim yapmak.-Yeni ve özgün tasarımlarıyla estetik ihtiyaçları klasik ve modern formlarda karşılamak.-Yüksek standartların üzerine çıkabilmek amacıyla ciddi çalışmalar yapmak.-Güvenilir bir firma ile çalışma rahatlığını müşterilerimize sağlamak. Kuruluşumuzun kalite politikasıdır.
Saygılarımızla..!
DekorcuZade Concept !…….

Go to Top