Modern Mutfak Dolabı Modelleri

Ev dekorasyonunun en önemli parçası olan mutfak dekorasyonu artık daha modern ve farklı. Mutfağı dekore ederken gelişen mutfak teknolojileri, dekorasyon modelleri göz doldurmakta. İsterseniz mutfak tezgahınızda mermeri tercih edebilirken, seramik modelleri, taş motif kaplamaları,üreticisi olduğumuz 3d tezgah arası camlarlarla mutfağınızda benzersiz farklılıklar yaratabilirsiniz. İstediğiniz, sevdiğiniz renge göre yeniden dizayn edebileceğiniz mutfağınızı ister geleneksel biçimde isterseniz modern biçimde keyfinizce dekore edin. Beyaz rengi kullanabileceğiniz gibi sarı rengi ve ahşap ile dekorasyon edebilirsiniz. Elbette ki mutfak dekorasyonunun vazgeçilmezi mutfak dolaplarını unutmayalım.Çetinkaya ahşaptan size yepyeni modern farklı mutfak dolabı tasarımları.

ANKASTRE MUTFAK DOLABI NEDİR?

Ankastre mutfak dolabı adını,Fırın,ocak,davlumbaz,buzdolabı ve bulaşık makinası gibi ankastre setlerin dolap içine yerleştirilmesinden dolayı alır.

Her türlü malzeme türüne göre ankastre mutfak yapılabilir.Akrilik,membran,lake,suntalam,mdflam,laminat,high gloss gibi malzemelerden modern ve country tarzı ankastre mutfak dolabı yapılmaktadır.

Ankastre mutfak dolabı artık her türlü mutfaklarda olmazsa olmazlar arasındadır.Bayanlara mutfakta rahat bir kullanım sağlamaktadır.Örneğin fırının boy dolap içirisine boy seviyesinde yerleştirilmesi büyük bir kolaylık sağlamaktadır.Fırına malzeme alıp koyarken ve pişmesini kontrol ederken her seferinde eğilip doğrulmak zorunda kalmıyorsunuz.

Sizde, birbirinden şık ankastre mutfak dolapları modellerimizi inceleyebilir,İstediğiniz modeli,istediğiniz malzeme ve aksesuar seçeneğiyle istediğiniz rekte yaptırabilirsiniz.Tek yapmanız gereken firmamızı arayıp ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak için randevu almak!……