Trend Mutfak dolabı renkleri

Mutfak dolabı renkleri zevke ve mutfak dekorasyonunuza göre değişmesine rağmen insanların beğenileri zaman göre de değişmektedir. On yıl öncesinde ceviz renkli ve kiraz renk mutfak dolapları tercih edilirken, beş yıl öncesinde kırmızı beyaz mutfak dolapları mürdüm beyaz mutfak dolapları tercih edilmekteydi. Beğeniler kişiden kişiye değiştiği gibi zamana göre de değişmekte.

Günümüzde mutfak dolapları daha az kullanılan renklerin trend olduğu göze çarpıyor. Siyah beyaz mutfak dolabından daha çok siyahın daha açık tonu antrasit beyaz mutfak dolabı tercih ediliyor. Daha önceden fazla kullanılan nehir metalik çizgili beyaz, kapİçino mutfak renkleri günümüzde fazla rağbet görmemekte.Mutfak dolabı renk dağılımında tamamen mutfak kapakları aynı olabileceği gibi üst dolaplar farklı renkte alt dolaplar farklı renkte uygulamalarda yapılabilir. Kapaklarda mutfak dolabı kapak renkleri farklı dağıtılabileceği gibi tac, baza, ışık bandında da farklı renkler uygulanabilir.

Mutfak dolabınız için uygulanmasını istediğini renk kombinasyonunu çizerek üretim öncesi mutfak tasarımınızın nasıl gözükeceğini sizlere sunuyoruz. Böylece mutfak için beğendiğiniz renklerin nasıl gözüktüğünü ve mutfak modüllerinin nasıl dağıldığını görebilirsiniz.