3D DEKOR, GERGİ TAVAN, 3D ZEMİN KAPLAMA

3D MUTFAK TEZGAH ARASI CAM

3d resimli mutfak dolap tezgah arası cam fiyatları,yüksek baskı kalitesinde temperli cam üzerine uygulanarak mutfaklara farklı bir dekorasyon görüntüsü vermektedir. 3d resimli mutfak tezgah arası cam seramik mozaik gibi ürünlerin daha ilerisinde fiyat olarak ta uygun üretim maliyeti ile ön plana çıkmaktadır

3D EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Dekapol Epoksi ve Poliüretan Sistemleri, sanayi tesisleri için ideal çözümler sunar ve uygulandıkları alanları korumakta ve dekoratif bir görünüm kazandırmaktadır. Kir ve leke tutmaz, tozumaz, su geçirmez, kimyasal etkilere ve aşınmaya dayanıklıdır. .

3D MANZARA DUVAR KAĞIDI

Uygulama yapılacak duvarlar pürüzsüz olmalıdır çimento veya alçı sıva yapılmış ise saten alçı ile desteklenmeli ve zımpara ile duvar pürüzsüzlük kazandırılmalıdır. Duvar köse birleşimleri şakülünde duvar tavan birleşimleri terazisinde ve düzgün olmalıdır.

BARASOL GERGİ TAVAN

Çetinkaya Dekorasyon, dekoratif gergi tavan uygulaması konusunda Ankara merkezli hizmet veren dekorasyon firmasıdır. Ankara’nın bütün bölgelerine uzman ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Kişisel yada kurumsal ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gergi tavan ihtiyaçlarınız için bizden teklif almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.