Ahşap Seperatör Modelleri, Ankara Seperatör

Seperatör modelleri,Ankara Seperatör Firması,Seperatör Duvar Bölme,
Ev dekorasyonunda çok sık kullanmadığımız bir kavram olan seperatör temel anlamında aslında ayıran, ayrıştıran demektir. Çok kullanılmayan ev eşyaları arasındadır. Geniş salonlarda ya da iç mekanlarda iki kullanım alanını bir birinden duvar misyonu olmadan basitçe ayırmaya yarayan bir paravandır.

Seperatörler her ne kadar bir işlev için üretilmiş olsalar da zaman içinde konumları ve ebatları sebebiyle dekoratiflik özelliği de kazanmışlardır.

2017 seperatör modelleri

Seperatörler kullanılan yapı malzemesi ve biçim olarak değerlendirilebilirler. Malzeme olarak ahşap seperatörler, ferforje seperatörler, sert mika, bez ya da cam türevleri olabilmektedir. Fonksiyon ve kullanılan tarz olarak da karşımıza çok farklı seperatörler çıkmaktadır. Tasarım olarak seperatör çeşitlerinin tamamını saymak mümkün olmasa da birkaçından bahsedecek olursak: Soyut stillerle dizayn edilip tasarlanmış olanlar, simetrik tekrarlarla yapılanlar olduğu gibi üzerine çiçek, doğa temaları işlenenler de bulunmaktadır. Seperatörlerin çoğunda panelin arkasını net olmasa da görmek mümkündür. Zaten amaç tamamen duvar tipi bir ayrım değil zadece mekan bölmesi yapmaktır. Bazı seperatörlerde sadece mekan ayrımı düşünülmemiş bazı dekorasyon temelli fonksiyonlar da düşünülmüştür. Örneğin raflı panellerde kitap ya da aksesuar koymak mümkün olabilirken bazılarında basit askılıklar tercih edilmiştir.
cnc kesim ahşap seperatörler , cnc oyma işleri , cnc oyma mobilya , seperatör motifleri , ahşap cnc oyma paravan , ahşap seperatör fiyatları için lütfen firmamızla iletişime geçin.